Korzystaj z innowacyjnego narzędzia

ico www optico
Nasza wyszukiwarka ogłoszeń bazuje na zupełnie nowym mechanizmie łączącym funkcje geolokalizacji i wyszukiwania po mapie.
ico www optico
Odpowiednia agregacja ogłoszeń wyklucza ich dublowanie się, co w połączeniu z brakiem reklam skutkuje przejrzystym i wygodnym w użytkowaniu serwisem.
ico www optico
Otico to również możliwość korzystania z technologii VR i zdjęć 360 stopni oraz wiele narzędzi aktywnie wspierających wewnętrzny i zwenętrzny marketing agencji.
www optico

Nie ograniczaj się umową

Korzystanie z Otico nie wiąże się z podpisywaniem żadnej umowy. Działamy w oparciu o miesięczne subskrypcje – ich cena zależy od ilości ogłoszeń, jakie zdecydujesz się wystawić w danym miesiącu.

www optico

Pozyskuj nowych klientów

W Otico ogłoszenia agencji funkcjonują na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu Twoi agenci nie muszą konkurować z osobami wystawiającymi oferty prywatne, wręcz przeciwnie – mają możliwość pozyskiwania ich jako klientów.

www optico

Pozycjonuj swoich agentów

Zapewnimy Ci narzędzia promowania, dzięki którym Twoi agenci będą lepiej widoczni w serwisie, szybciej trafią do właściwych Klientów i nawiążą z nimi cenną współpracę.

www optico
www optico

Skutecznie promuj swoje ogłoszenia

Zyskasz wiele możliwości efektywnej promocji w obrębie serwisu.