Innowacyjne narzędzia

Nasza wyszukiwarka ogłoszeń bazuje na zupełnie nowym mechanizmie łączącym funkcje geolokalizacji i wyszukiwania po mapie. Dzięki temu szybko znajdziesz właściwą ofertę w interesującej Cię lokalizacji.

A jeśli już jakaś nieruchomość przyciągnie Twój wzrok, będziesz mógł odbyć po niej wirtualny spacer, znaleźć ofertę z najlepszą ceną i obliczyć ratę ewentualnego kredytu.

wyszukiwanie po mapie

www optico
www optico

kalkulator kredytowy

porównywarka cen oferty

www optico
www optico

wirtualny spacer

www optico

Przejrzysta strona

W Otico poszukiwania wymarzonego M nie są zakłócane przez reklamy. Dzięki odpowiedniej agregacji oferty nie dublują się, dbamy również o to, by serwis zawierał tylko aktualne ogłoszenia. Wszystko to sprawia, że poszukiwanie nieruchomości jest szybkie i wygodne.

  • brak reklam
  • brak zduplikowanych ogłoszeń
  • tylko aktualne oferty

Współpraca z agentami

Dzięki specjalnej wyszukiwarce w prosty sposób znajdziesz wiarygodnego pośrednika nieruchomości lub dewelopera, zaproponujesz dogodny dla siebie termin spotkania, a w przypadku nawiązania współpracy wystawisz agentowi swoją ocenę.

  • wyszukiwarka pośredników i deweloperów
  • wybór agenta prowadzącego
  • umawianie spotkań
  • wystawianie ocen
  • ranking agentów
www optico
www optico

Wyjątkowe okazje

Za pomocą specjalnego oznaczenia GORĄCA OFERTA poinformujemy Cię o wyjątkowo korzystnej i cieszącej się dużym zainteresowaniem ofercie. Aktualizujemy ją co 24 godziny.

Personalizacja konta

www optico
www optico
www optico
www optico

Dzięki wielu opcjom personalizacji konta, znajdziesz oferty, które najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby. Sprawdzisz punkty POI i ustalisz własne, zapiszesz swoje ulubione ogłoszenia i otrzymasz powiadomienia o dokładnie tych ofertach, które mogą Cię zainteresować.

www optico

Baza wiedzy

Nosisz się ze sprzedażą lub kupnem mieszkania? A może nie wiesz, jak urządzić biuro lub szukasz najemcy dla swojego lokum? We wszystkie tajniki rynku nieruchomości wprowadzą Cię eksperci publikujący na naszym blogu. Przybliżą wiele zagadnień prawnych i finansowych, zapoznają z nowinkami ze świata designu i architektury, zainspirują do zmiany wystroju wnętrz.