Dodawaj ogłoszenia za darmo

W Otico Klient indywidualny zawsze zamieszcza oferty bezpłatnie.

www optico
www optico

Skutecznie promuj ofertę

Skorzystaj z wielu opcji promowania swoich ogłoszeń wewnątrz serwisu. Spraw, by Twoja oferta wyświetlała się na stronie głównej lub zyskała wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania.

Korzystaj z innowacyjnego narzędzia

Nasza wyszukiwarka ogłoszeń bazuje na zupełnie nowym machaniźmie łączącym funkcje geolokalizacji i wyszukiwania po mapie.

Odpowiednia agregacja ofert wyklucza ich dublowanie się, co w połączeniu z brakiem reklam daje przejrzysty i wygodny w użytkowaniu serwis.

www optico

Uatrakcyjnij ofertę

www optico
www optico
www optico
www optico
www optico

Twoja nieruchomość jest dobrze skomunikowana? W jej otoczeniu znajduje się wiele Punktów Użyteczności Publicznej (szkoły, apteki, restauracje, punkty usług)? Świetnie! System oznaczania punktów POI w Otico będzie działał na jej korzyść.

www optico

Baza wiedzy

Nosisz się ze sprzedażą lub kupnem mieszkania? A może nie wiesz, jak urządzić biuro lub szukasz najemcy dla swojego lokum? We wszystkie tajniki rynku nieruchomości wprowadzą Cię eksperci publikujący na naszym blogu. Przybliżą wiele zagadnień prawnych i finansowych, zapoznają z nowinkami ze świata designu i architektury, zainspirują do zmiany wystroju wnętrz.