Schyłek lata to doskonały czas, by pomyśleć już o nadchodzącej jesieni. A skoro przed nami czas zmiany pory roku, to i czas na nowe trendy. Tej jesieni w naszych wnętrzach będzie niezwykle wzorzyście i barwnie. Warto więc dać się porwać jesiennym kolorom i odmienić swoje wnętrza. Poznajcie trendy nadchodzącego sezonu.

Jesień we wnętrzach – trendy kolory

W tym roku jesień we wnętrzach będzie niezwykle kolorowa. Naturalnie nie zabraknie charakterystycznej dla tej pory roku palety barw. Zasłony, narzuty na łóżko, pościele czy inne tekstylia i dodatki zostaną więc ubarwione brązami, żółcią i czerwieniami. Zaskakująca będzie jednak dominacja wielu odcieni niebieskiego – od delikatnego turkusu, aż po intensywny granat. To właśnie na te tonacje warto zwrócić uwagę, wybierając nowy koc czy narzutę na łóżko. Przyjemne w dotyku, ciepłe koce i narzuty teraz okażą się szczególnie przydatne. Jeżeli chcemy, by te dodatki były nie tylko funkcjonalne, ale też modne, skupmy się na takich kolorach.

jesień we wnętrzach
eurofirany.com.pl
jesień we wnętrzach
eurofirany.com.pl

Szaleństwo wzorów

Jesień we wnętrzach zaskoczy nas jednak nie tylko kolorem. Nadchodzący sezon to prawdziwy festiwal niebanalnych, efektownych, wyrafinowanych wzorów. Na topie będą znowu motywy zwierzęce. „Panterka” dość zdecydowanie wróci do łask, jednak będzie przybierać różnorodne, oryginalne formy. Równym powodzeniem zapewne będą cieszyły się także zarówno geometryczne, jak i abstrakcyjne wzory. Ważne jednak, by były fantazyjne i kolorowe. Jeśli więc chcesz odmienić swoją sypialnię na jesień, postaw na pościel zdobioną efektownym motywem. To najprostszy sposób, by dodać wnętrzu modnego charakteru i odmienić klimat sypialni.

jesień we wnętrzach
eurofirany.com.pl
jesień we wnętrzach
Narzuta w panterkę, eurofirany.com.pl
jesień we wnętrzach
eurofirany.com.pl

Festiwal jakości i designerskich dodatków

Wybierając dodatki, które odmienią wnętrza na jesień, warto skupić się szczególnie na jakości. Jeśli więc już zdecydujesz się na nową pościel, wybierz taką, którą uszyto z wysokogatunkowej, przyjemnej dla skóry tkaniny. Jakość jest zawsze w modzie, a wnętrza udekorowane takimi dodatkami zyskają sporo szyku i klasy. Jeśli chcesz szybko odświeżyć wystrój swojego wnętrza i wprowadzić do niego modny charakter, postaw na dekoracje i dodatki. Jesień we wnętrzach możesz uzyskać np. poprzez udekorowanie go pięknymi, wyjątkowymi szklanymi wazonami. Świetnym dodatkiem, który nada wnętrzu nowego charakteru, może być też np. nowa, designerska lampa lub obraz. Marka Eurofirany przygotowała cały wachlarz nowości, które odzwierciedlają najnowsze trendy na nadchodzący sezon. Jeśli więc czujesz, że to już czas na zmiany – zacznij od zmian w swoich wnętrzach.

jesień we wnętrzach
eurofirany.com.pl
jesień we wnętrzach
eurofirany.com.pl
jesień we wnętrzach
Szmaragdowa lampka nocna, eurofirany.com.pl
jesień we wnętrzach
eurofirany.com.pl