COMEX Deweloperstwo

COMEX Deweloperstwo Sp. z o.o. Sp. K. została następcą prawnym i sukcesorem działalności gospodarczej prowadzonej nieprzerwanie od 17.09.1990 roku.

W ramach wieloprofilowej działalności od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie na obszarze Wrocławia oraz w jego najbliższym sąsiedztwie. Wykonane z bardzo dużą starannością budynki w których znajdują się mieszkania, zlokalizowane są głównie na działkach w istniejących, zagospodarowanych i prestiżowych mini-osiedlach Wrocławia, co daje możliwość pełnego wykorzystania już istniejącej infrastruktury usługowej przez naszych klientów.

Począwszy od 2004 roku i w kolejnych latach zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem w Programie Gospodarczo-Konsumenckim SOLIDNA FIRMA, którego celem jest propagowanie etycznych standardów prowadzenia biznesu opartego o takie cechy jak rzetelność, uczciwość i terminowość rozliczeń.

Należymy również do grona przedsiębiorstw uhonorowanych:
Złotym Certyfikatem SOLIDNA FIRMA,
Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym,
Certyfikatem “Gazela Biznesu”.

Tel. +48 785 909 095

Email: deweloperstwo@comex.wroc.pl

https://comex.wroclaw.pl

Adres biura sprzedaży:
Maślicka 154
54-107 Wrocław
woj. dolnośląskie

KONTAKT Z DEWELOPEREM


INWESTYCJE DEWELOPERA

CENA
DATA DODANIA
ID Nazwa inwestycji Miasto Ulica Numer domu Ilość mieszkań Ilość dostępnych mieszkań
{{x.id}} {{x.title}} {{x.city}} {{x.street}} {{x.house}} {{x.available_flat + x.sold_flat + x.reserved_flat}} {{x.available_flat}}